0
Your cart
Your cart is empty.
Please go to Shop Now
Produkt Cena Ilość Kwota
15 grudnia 2022

Pierwszy nakład “Rudej Kejli” Izaaka Baszewisa Singera wyprzedany! Czekamy na dodruk!

Drodzy Czytelnicy, drogie Czytelniczki, dnia 14.12.2022r. pierwszy nakład “Rudej Kejli” całkowicie się wyprzedał! Dodruk oczywiście zlecony! Bardzo dziękujemy za wszystkie zakupy naszej stronie internetowej i jednocześnie przepraszamy za nieznaczne opóźnienia w dostawach spowodowane ogromną ilością zamówień (dużo, DUŻO większą, niż zwykle 🙂 ). Lepszego prezentu w grudniu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Wydawanie literatury i sprzedaż książek nie jest łatwa, rynek wydawniczy rządzi się swoimi prawami i bardzo trudno jest cokolwiek przewidzieć. Tym bardziej jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim Klientom za zakupy bezpośrednio u nas.

Jednocześnie chcielibyśmy podać kilka informacji technicznych:

Wysyłka zamówień złożonych od 14.12.2023 zostanie zrealizowana po 4.01.2023.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na więcej tytułów, a koszyk będzie zawierał “Rudą Kejlę”, wysyłkę całego zamówienia zrealizujemy po 4.01. Jeśli pozostałe tytuły chcieliby Państwo otrzymać od razu, bardzo prosimy o złożenie dwóch osobnych zamówień. Dzięki temu inne książki dostaną Państwo wcześniej.

Książkę znajdziecie również w niektórych salonach Empik, jak również w:

  • księgarni na Tłomackiem w Warszawie
  • księgarni Skład Kulturalny w Poznaniu
  • Najlepszej Księgarni w Warszawie
  • Księgarni Biksa w Katowicach

My tymczasem zachęcamy Was do zamawiania innych naszych książek, które do końca grudnia są rabatowane nawet o -50%. Jeśli jesteście fanami literatury I.B. Singera, to zachęcamy przede wszystkim do zamawiania książek jego rodzeństwa – Izaaka Joszuy i Ester!

Jeszcze raz dziękujemy! Jesteście NIE-SA-MO-WI-CI! Dzięki Wam mamy energię do dalszej pracy i wiarę w to, że ma ona sens.


test